All-bisquedockor
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
BISKVI DOCKOR, 4 st, All-Bisque, omkring 1910-20-tal, , bl a Heubach, en Kewpie-typ, målade anletsdrag och hår, rörliga armar och ben, ryggen märkt Germany, längd 6-14 cm
Flickan med skålformad underkropp med lagat huvud, smärre nagg
166880
2013-02-07