All-bisquedockor

All-bisquedockor
All-bisquedockor
All-bisquedockor
All-bisquedockor

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BISKVI DOCKOR, 4 st, All-Bisque, omkring 1910-20-tal, , bl a Heubach, en Kewpie-typ, målade anletsdrag och hår, rörliga armar och ben, ryggen märkt Germany, längd 6-14 cm

Flickan med skålformad underkropp med lagat huvud, smärre nagg

166880

2013-02-07