Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄRJA, 1800-tal, för ämbetsman, klinga med etsad dekor, förgyllt fäste med kavelplattor av pärlemor, svart skinnbalja med två förgyllda och graverade beslag, längd 93 cm
166886
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här