Gustaviansk skänk
2013-01-24
166888
| Klubbat belopp | 12 000 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
SKÄNK, gustaviansk, 1800-talets början, räfflade dörrar, höjd 110, 138x50 cm
Nyckel saknas, bruksslitage