Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKÄNK, gustaviansk, 1800-talets början, räfflade dörrar, höjd 110, 138x50 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
166888
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här