Gustaviansk skänk

Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk
Gustaviansk skänk

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÄNK, gustaviansk, 1800-talets början, räfflade dörrar, höjd 110, 138x50 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

166888

2013-01-24