Bemålat skrivskåp i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSKÅP, 2-delat, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålat, höjd 196, 108x52 cm, nycklar finns

Slitage, omarbetad och kompletterad

166890

2013-01-25