Byrå
2013-01-28
166902
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad i alm, höjd 76, 108x58 cm
Kompletteringar