Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad i alm, höjd 76, 108x58 cm

Kompletteringar

166902

2013-01-28