Klubbat för:
20 000 SEK
12 000 SEK
LJUSKRONA, venetiansk typ, behängd med olikformade prismor, 18-armad, höjd ca 100 cm, lösa delar medföljer
Prismor saknas, nagg, delar saknas och skador
166911
2013-01-25