Ljuskrona av venetiansk typ

Ljuskrona av venetiansk typ
Ljuskrona av venetiansk typ
Ljuskrona av venetiansk typ
Ljuskrona av venetiansk typ
Ljuskrona av venetiansk typ
Ljuskrona av venetiansk typ

Klubbat för:

20 000 SEK

12 000 SEK

LJUSKRONA, venetiansk typ, behängd med olikformade prismor, 18-armad, höjd ca 100 cm, lösa delar medföljer

Prismor saknas, nagg, delar saknas och skador

166911

2013-01-25