Spegel Cramer Wilsbeck Köpenhamn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, Danmark, 1800-talets slut, mahogny, etikettmärkt Cramer Wilsbeck, höjd ca 150x56 cm

Skador och lösa delar, lagad

166941

2013-01-25