Snedklaffsbyrå 1700-tal

Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal
Snedklaffsbyrå 1700-tal

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SNEDKLAFFSBYRÅ, 1700-tal, valnöt med intarsia, höjd 106, 108x60 cm, nyckel finns

Omfattande skador, lösa delar

166943

2013-01-26