Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, barock, 1700-tal, mahogny och förgylld metall, höjd 90, bredd 52 cm
Sprickor, skadad foliering, ärgade metallbeslag, dekorelement saknas
166945
2013-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här