Barockspegel

Barockspegel
Barockspegel

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, barock, 1700-tal, mahogny och förgylld metall, höjd 90, bredd 52 cm

Sprickor, skadad foliering, ärgade metallbeslag, dekorelement saknas

166945

2013-01-26