Allmogestol/bord märkt 1697

Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697
Allmogestol/bord märkt 1697

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALLMOGESTOL/BORD, märkt 1697, bonad ek och furu, skinnkädd sits, järnbeslag, bordets mått höjd 72, 89x61 cm

Skador och lagningar

166949

2013-02-01