Maedeline Pyk olja

Maedeline Pyk olja
Maedeline Pyk olja
Maedeline Pyk olja
Maedeline Pyk olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Ansikte, signerad M Pyk, olja på duk, 27x22,5 cm

166966

2013-01-23