Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HILLEBARD, Tyskland eller Italien, 1500-tal, yxa med lång spets och genombruten dekor, på senare skaft
Lagningar
166989
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här