Bordslampa 70-tal plast
Vollendet
2013-01-26
166992
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1970-tal, plast, höjd ca 42 cm
Skärmen med smärre repor