Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 115/150, färgetsning, 25,5x20,5 cm
Bristning
167004
2013-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här