Roberto Matta etsning

Roberto Matta etsning
Roberto Matta etsning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad Matta, 115/150, färgetsning, 25,5x20,5 cm

Bristning

167004

2013-01-28