Arvid Olson blandteknik

Arvid Olson blandteknik
Arvid Olson blandteknik
Arvid Olson blandteknik
Arvid Olson blandteknik

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLSON, Arvid (1886-1978): "Aperitiftimme på Boulevard Montparnasse", monogramsignerad och daterad AON Paris 1921, blandteknik på pannå, 45x36 cm

167008

2013-01-28