Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
AROSENIUS, Erik (1880-1953): "Jesus och synderskan", monogramsignerad och daterad EA 22, blandteknik, 18x23 cm
167011
2013-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här