Ernst Hansen blyerts

Ernst Hansen blyerts
Ernst Hansen blyerts
Ernst Hansen blyerts
Ernst Hansen blyerts

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANSEN, Ernst (1892-1968): Tre gracer, signerad och daterad Ernst Hansen -34, blyertsteckning, 24x33 cm

167014

2013-01-28