Akvarell med biblisk text

Akvarell med biblisk text
Akvarell med biblisk text
Akvarell med biblisk text
Akvarell med biblisk text

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONTSNÄR (1900-tal): Bergslandskap, med biblisk text, signerad och daterad F. H. 1905, akvarell, 27,5x19 cm

167019

2013-01-28