Dick Beer etsning

Dick Beer etsning
Dick Beer etsning
Dick Beer etsning
Dick Beer etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BEER, Dick (1893-1938): "Cafe Arabe-Tunis", etsning, signerad Dick Beer 1918, 30x24,5 cm

Gulnad

167038

2013-01-28