Eva Zettervall blandteknik

Eva Zettervall blandteknik
Eva Zettervall blandteknik
Eva Zettervall blandteknik
Eva Zettervall blandteknik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ZETTERVALL, Eva H (född 1941): "Två systrar" signerad o daterad Eva HZ -82, blandteknik på papper, 49x64 cm

167046

2013-01-28