Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ZETTERVALL, Eva H (född 1941): "Två systrar" signerad o daterad Eva HZ -82, blandteknik på papper, 49x64 cm
167046
2013-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här