Skåp bonad björk

Skåp bonad björk
Skåp bonad björk
Skåp bonad björk
Skåp bonad björk
Skåp bonad björk
Skåp bonad björk

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

SKÅP, 1920-tal, fanerat med bonad björk, oval, fasetterad spegel, höjd 208, 115x55 cm

167065

2013-02-02