Fåtöljer Louis XV

Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV
Fåtöljer Louis XV

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FÅTÖLJER, 2 st., Louis XV, franska, bonad valnöt och rödbok, träskuren dekor

Skador, smärre lagningar

167072

2013-02-02