Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FÅTÖLJER, 2 st., Louis XV, franska, bonad valnöt och rödbok, träskuren dekor
Skador, smärre lagningar
167072
2013-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här