Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Sjölandskap i aftonrodnad, signerad och daterad W v Gegerfelt Düsd 69, olja på duk, 59x88 cm
Krackeleringar
167076
2013-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här