Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GEGERFELT, Wilhelm von (1844-1920): Sjölandskap i aftonrodnad, signerad och daterad W v Gegerfelt Düsd 69, olja på duk, 59x88 cm

Krackeleringar

167076

2013-01-28