Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på pannå, 51x69 cm

167085

2013-01-28