Nils Asplund oljemålning

Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning
Nils Asplund oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASPLUND, Nils (1874-1958): "Studie från Korsö, signerad o daterad Nils Asplund 1939, olja på duk, 46x64 cm

167087

2013-01-28