Hadar Jönzén oljemålning

Hadar Jönzén oljemålning
Hadar Jönzén oljemålning
Hadar Jönzén oljemålning
Hadar Jönzén oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JÖNZÉN, Hadar (1885-1977): Bygata, signerad H. Jönzén, olja på pannå, 48x42 cm