Utagawa Yoshitora träsnitt

Utagawa Yoshitora träsnitt
Utagawa Yoshitora träsnitt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UTAGAWA, Yoshitora (verksam 1840-80): Kvinnor som kultiverar silkesmaskar, 1847-52, signerad Yoshitora ga, obanformat 34x23 cm

Fläckar, slitage, lagningar

167101

2013-02-03