Tsubas

Tsubas
Tsubas
Tsubas
Tsubas

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

TSUBAS, 8 st, i järn, delvis med förgylld dekor, 17/1800-tal

Zustandsbeschreibung

167103

2013-01-24