Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
TSUBAS, 8 st, i järn, delvis med förgylld dekor, 17/1800-tal
Zustandsbeschreibung
167103
2013-01-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner