Roland Svensson akvarell

Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell
Roland Svensson akvarell

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Porkala", signerad Roland S., utförd 1956, akvarell på papper, 41x28 cm

PROVENIENS: Konstnären Pelle Swedlunds familj

167141

2013-01-29