Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak och svartmålat trä, höjd 171, 74x34 cm, nyckel finns
Smärre fanerskador
167144
2013-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här