Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Judith Johansson, Ateljé JJ, röllakan, ca 242x166 cm, signerad
Något naggad i fransen
167151
2013-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här