Matta Judith Johansson

Matta Judith Johansson
Matta Judith Johansson
Matta Judith Johansson
Matta Judith Johansson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, Judith Johansson, Ateljé JJ, röllakan, ca 242x166 cm, signerad

Något naggad i fransen

167151

2013-02-08