Tallrikar Löja Gustavsberg

Tallrikar Löja Gustavsberg
Tallrikar Löja Gustavsberg
Tallrikar Löja Gustavsberg
Tallrikar Löja Gustavsberg

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

TALLRIKAR, 11 st., (6+5), "Löja", Stig Lindberg för Gustavsberg, flintgods, diameter 17 resp. 24,5 cm

Krackelyrer, slitage, enstaka nagg

167153

2013-01-27