Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
TALLRIKAR, 11 st., (6+5), "Löja", Stig Lindberg för Gustavsberg, flintgods, diameter 17 resp. 24,5 cm
Krackelyrer, slitage, enstaka nagg
167153
2013-01-27