Skrin allmoge

Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIN, 1800-tal, allmoge, bemålat, höjd 19, 31x20 cm

skador, ej originalnyckel

167155

2013-01-27