Max Ernst färglitografi

Max Ernst färglitografi
Max Ernst färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERNST, Max (1891-1976): Sign for a school for pirates, ca 1965, signerad och numrerad Max Ernst 59/125, färgfotolitografi, 60x49 cm
LITTERATUR: Spies/Leppien A12

167158

2013-02-01