Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): "Port Lligat Vénus aux tiroirs", signerad och numrerad Dali 113/250, färglitografi, 79x56 cm

167166

2013-01-29