Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASARELY, Victor (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 192/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 73x43 cm

167169

2013-01-29