Brosch guld och lavakamé

Brosch guld och lavakamé
Brosch guld och lavakamé

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCH, guld, skuren lavakamé

Lavasten med skador och slitage

167197

2013-01-30