Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGFÄLT, 2 st, 1800/1900-tal, blomsterstilleben, olja på duk, 60x30 cm vardera
Uppfodrade på pannå
167211
2013-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här