Oljemålningar blomsterstilleben

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGFÄLT, 2 st, 1800/1900-tal, blomsterstilleben, olja på duk, 60x30 cm vardera

Uppfodrade på pannå

167211

2013-01-29