PG van Os oljemålning

PG van Os oljemålning
PG van Os oljemålning
PG van Os oljemålning
PG van Os oljemålning
PG van Os oljemålning
PG van Os oljemålning

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VAN OS, Pieter Gerardus (1776-1839), tillskriven: Kor och får i hage, signerad o daterad PG van Os fec 1829, olja på duk, 41x55 cm

Renoverad, dubblerad

167241

2013-01-30