Lena Linderholm litografi
2013-01-29
167242
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Båtar och blommor, numrerad, signerad Lena A Linderholm 196/225, färglitografi, bladstorlek 77x58 cm