Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Blommor, signerad Lena A Linderholm 52/190, färglitografi, bladstorlek 59x86 cm
167243
2013-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här