Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): Blommor, signerad Lena A Linderholm 52/190, färglitografi, bladstorlek 59x86 cm
Zustandsbeschreibung
167243
2013-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner