Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Sommar i bärfendalen", signerad M Huss W-80, 66/460, färglitografi, ca 112x49 cm

Skrapmärke

167246

2013-01-29