Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): "Sommar i bärfendalen", signerad M Huss W-80, 66/460, färglitografi, ca 112x49 cm
Skrapmärke
167246
2013-01-29