John-E Franzén färglitografi

John-E Franzén färglitografi
John-E Franzén färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANZÉN, John-E (född 1942): "Bromma Texas", signerad o daterad JEF 1996, PT, färglitografi, 46x58 cm

167256

2013-01-29