Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BREANSKI, Gustave de (England 1856-1898): Marint motiv, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, 76x127 cm
Renoverad
167259
2013-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här