Alfred de Breanski marint motiv

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BREANSKI, Gustave de (England 1856-1898): Marint motiv, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, 76x127 cm

Renoverad

167259

2013-01-29