Ulrica Hydman Vallien litografi
Closed
2013-01-29
167261
| Sold for | 900 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Mamma pappa barn, signerad Ulrica HV, 65/300, färglitografi, 36x48 cm